Sour Cherry Preserves
- Regular price
- $12.95
- Sale price
- $12.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Red Haven Peach Preserves
- Regular price
- $12.95
- Sale price
- $12.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Early Glow Strawberry Preserves
- Regular price
- $12.95
- Sale price
- $12.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Leelanau Apricot Preserves
- Regular price
- $13.95
- Sale price
- $13.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Red Raspberry Preserves
- Regular price
- $12.95
- Sale price
- $12.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
āThe standout winner. Tasters liked its bold, ripe peach taste and balanced sweetness.ā
ā Cook's Illustrated
Fruit Perfect Blueberries
- Regular price
- $13.95
- Sale price
- $13.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Strawberry-Rhubarb Preserves
- Regular price
- $12.95
- Sale price
- $12.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Apple & Cinnamon Preserves
- Regular price
- $12.95
- Sale price
- $12.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Heirloom Blueberry Preserves
- Regular price
- $12.95
- Sale price
- $12.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Fruit Perfect Sour Cherries
- Regular price
- $13.95
- Sale price
- $13.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
āAmerican Spoon's Sour Cherry Preserves are so packed with fruit, it's basically like spreading soft, cooked whole cherries onto your breadā
ā Serious Eats
Summer Berry Compote
- Regular price
- $14.95
- Sale price
- $14.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Wheat & Malt Pancake Mix
- Regular price
- $12.95
- Sale price
- $12.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Maple Syrup
- Regular price
- from $14.95
- Sale price
- from $14.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Chocolate Fudge Sauce
- Regular price
- $13.95
- Sale price
- $13.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Salted Maple Caramel
- Regular price
- $13.95
- Sale price
- $13.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Peach Habanero Jelly
- Regular price
- $13.95
- Sale price
- $13.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Honeycrisp Apple Conserve
- Regular price
- $13.95
- Sale price
- $13.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Wildflower Honey Mustard
- Regular price
- $12.95
- Sale price
- $12.95
- Regular price
-
- Unit price
- per